HARD ENDURO RACE SOKO BANJA 201714. i 15. OKTOBAR

U subotu te očekuju prolog i vožnja, a u nedelju  te očekuje vožnja ceo dan, dok redosledom startuju klase: A, B, C;

A KLASA

Start # Ime / Name Motorcikl / Motorcycle Tim / Team Zemlja / Country
1 Vladan Komatovic Beta 300 RR Xross Team SRB
2 Dusan Blagojevic KTM EXC 250 Jazavci Raska SRB
3 Boza Ristic Husqvarna 300 TE   SRB
4 Damnjan Damnjanovic KTM 300 EXC Shumars SRB
5 Branislav Djuric KTM EXC 300   SRB
6 Filip Lilić SRB
7 Milos Zivkovic KTM EXC 300 KTM PROMOTO Centar SRB
8 Goran Prolusic KTM EXC-F 350   SRB
9 Tomislav Ristovic KTM EXC 250 HARD ENDURO KLUB RAVNA GORA SRB
10 Milos Radojicic KTM EXC 250 HARD ENDURO KLUB RAVNA GORA SRB
11 Darko Mirkovic KTM EXC 300 HARD ENDURO KLUB RAVNA GORA SRB
12 Nenad Nikolic Beta X Trainer 300 HARD ENDURO KLUB RAVNA GORA SRB
13 Viktor Gavrilovic KTM EXC 300 HARD ENDURO KLUB RAVNA GORA SRB
14 Nikola Hristov KTM 300 EXC Enduro Zvecan SRB

B KLASA

Start # Ime / Name Motorcikl / Motorcycle Tim / Team Zemlja / Country
101 Milan Milanovic KTM SRB
102 Nikola Filipovic KTM   SRB
103 Nikola Stojiljkovic DRZ400E Enduro Klub Gromovi, Tulovo SRB
104 Milos Knezevic KTM EXC 350 F   SRB
105 Ivan Maksimovic Beta XTRAINER 031 Hard Enduro SRB
106 Vanja Fabjancic KTM 300 EXC EMK Buzet CRO
107 Bogdan Damnjanovic KTM sx 85 SRB
108 Nemanja Stojanovic KTM 350 EXC 034 Hard Enduro SRB
109 Nikica Divjak KTM exc250 SRB
110 Miša Bojović Husqvarna 310 SRB
111 Nemanja Šibalija Beta 350 RR 034 Hard Enduro SRB
112 Milivoje Savatijevic Honda CR 250 R   SRB
113 Nikola Belic Beta 350 RR Beta Motor Serbia SRB
114 Brane Djurdjic KTM EXC 300 EK Romanija BiH
115 Kosta Gogov KTM EXC 300 South Serbia Team SRB
116 Nikola Filipovic KTM EXC 450 Hard Kanal SRB
117 Michael Nocke Husaberg TE 250 Enduro Team Vienna AUT
118 Marko Arsenijevic KTM EXC 25 HARD ENDURO KLUB RAVNA GORA SRB
119 Dejan Grbic KTM EXC 300 HARD ENDURO KLUB RAVNA GORA SRB
120 Zoran Gavrilovic KTM EXC 450 HARD ENDURO KLUB RAVNA GORA SRB
121 Darko Danilovic Honda CR 250   HARD ENDURO KLUB RAVNA GORA SRB
122 Ivan Radomirovic BMW 450 GX   SRB
123 Nebojsa Jaksic AutobuS 501 Sicresing SRB
124 Zlatko Antunovic KTM factory 450 Hard Enduro tim Ravnica Subotica SRB
125 Goran Cvetanovic Beta Xtrainer Divlji veprovi SRB
126 Ivan Cincarevic Husqvarna TE 450 Divlji veprovi SRB
127 Jovan Velojic Suzuki RMZ 250 Divlji veprovi SRB
128 Dragan Hristov KTM SX 250 Enduro Zvecan SRB
129 Jovan Jovanovic KTM exc 450 Leskovac KTM SRB
130 Stefan Savic KTM exc 250 f Hard Enduro Leskovac SRB
131 Dragan Subarevic Husqvarna Enduro Porn Crew SRB
132 Zoran Simic KTM exc 300 Hard Enduro Loznica SRB
133 Miladin Zivkovic SRB
134 Zeljko Petrovic KTM Slep sluzba rrs SRB
135 Nikola Petrovic KTM EXC 300 Enduro tours Serbia SRB
136 Nikola Manojlovic KTM 450 EXC KV Racing Team SRB
137 Slobodan Sreckovic Beta 300 RR SRB
138 Aleksandar Ackovic KTM EXC 300 SRB
139 Bruno Jovanovic KTM EXC 300 034 Hard Enduro SRB
140 Dusan Terzic Beta Xtrainer 034 Hard Enduro SRB
141 Srdjan Kokeric KTM EXC-F 350 Gorski Vukovi Kragujevac SRB
142 Aleksandar Rankovic KTM 450 EXC KV Racing Team SRB
143 Ivan Maksimovic Beta Xtrainer 300 HARD ENDURO KLUB RAVNA GORA SRB

C KLASA

Start # Ime / Name Motorcikl / Motorcycle Tim / Team Zemlja / Country
301 Ivan Pantelic Beta Xtrainer   SRB
302 Vladan Gergulov KTM XCRW 450   SRB
303 Minja Cvetanovic KTM Freeride 250r Divlji veprovi SRB
304 Pedja Lazarevic KTM EXC 250 f HARD ENDURO KLUB RAVNA GORA SRB


Informacije rezultata prvog dana  i pobednika trke možeš da vidiš na Faceboku https://www.facebook.com/Hard-Enduro-Race-Soko-Banja-2017-1519057098136584/  ili u Sali za sastanke u Hotelu Moravica na oglasnoj tabli